SBA Loans Long Term Loans Working Capital Big Lines of Credit Merchant Cash Advances Equipment Financing Small Business Loans best business loansbusiness loans Short Term Loads
 
 
 
Członkowie
 

 

 

1. Baran Edward

Prezes Zarządu Powiatowego w Jaworznie,Członek Zarządu Wojewódzkiego Związku OSP RP w Katowicach

:

2. Guja Piotr    
3. Bluma Piotr  
4. Deńca Tomasz
5. Deńca Grzegorz

Członek Zarządu Powiatowego w Jaworznie, Naczelnik OSP , vice

6. Górecki Łukasz
7. Dubiel Mieczysław

Członek honorowy

8. Dziubek Mieczysław  

Członek Zarządu Powiatowego w Jaworznie, Członek honorowy OSP

9. Duszyk Jan Członek Komisji Rewizyjnej
10. Duszyk Ireneusz
11. Guja Franciszek  
12. Drobniak Rafał zastępca Naczelnika OSP
13. Gacek Stanisław
14. Guja Jarosław
15. Guja Jan Gospodarz
16. Guja Zdzisław  
17. Dubiel Kazimierz
18. Jazowski Mariusz

Członek Zarządu Powiatowego w Jaworznie, członek Zarządu OSP

19. Jaromin Marek
20. Kilian Sebastian
21. Kilian Stanisław

Vice Prezes Zarządu Powiatowego w Jaworznie, Prezes Zarządu OSP

22. Kłusek Ryszard  
23. Krawiec Miroslaw  
24. Skulich Maciej  
25. Kustra Przemysław  
26. Leśniak Robert
27. Dubiel Paweł Sekretarz OSP
28. Palian Zygmunt   Członek Komisji Rewizyjnej
29. Popławski Krzysztof   Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
30. Popławski Zbigniew Członek Zarządu OSP
31. Woźniak Łukasz  
32. Pindel Marcin  
33. Rutkowski Piotr
34. Sołtysik Łukasz  
35. Jastrząb Paweł
36. Woźniak Grzegorz  
37. Zimoląg Kazimierz
38. Zimoląg Daniel  
39. Skulich Janusz

Nadbrygadier, Zastępca Komendanta Głównego PSP

40. Ryter Paweł  
41. Sołtysik Henryk
42. Wójtowicz Jerzy
43. Ziętek Piotr  
44. Grabowski Eugeniusz
45. Guja Janusz  
46. Gacek Mateusz  
47. Gontarz Ferdynand    
48. Jania Andrzej  
49. Gołas Grzegorz Vice Prezes OSP
50. Kolka Fryderyk    
51. Łukaszewski Wojciech
52. Ples Dawid  
53. Ples Marek  
54. Guja Andrzej    
55. Pawlik Radosław    
56. Suchocki Zbigniew    
57. Guja Tomasz    
58. Dubiel Agnieszka  
59.

Ziętek Maria

 

Kronikarz, KDP

60. Wójtowicz Anna  

KDP

Skarbnik

61. Górecka Kinga KDP
62.

Zespół Śpiewaczy Dąbrowianki

   
63. Kudela Marzena KDP
64. Kopciak Katarzyna KDP
65. Guja Natalia
66. Kaleta Róża   KDP
67. Różycki Edward  

Członek wspierający

68. Musiał Zbigniew   Członek wspierający
69. Koło PZW Nr. 106 Członek wspierający
70. Sołtysik Marian  

Członek honorowy

71. Jaromin Stefan  

Członek honorowy

72. Ryter Dominik  
73. Płocica Paweł
74. Guja Mariusz     
75. Jaromin Bartosz  
76. Suchocki Adrian  
77. Chwast Damian   
78. Guja Bartłomiej  
79. Sowa Sebastian   
80. Maciejkowicz  Sebastian  
81. Kozłowska Teresa      
82. Nawrocka Agnieszka    
83. Skrzypek Magdalena      
84. Słabicka Katarzyna    
85. Guja Bogumiła    
86. Romański Adam    
87. Górecka Joanna  
88. Woźnica Kamil    
89. Wachowiak Paweł    
90. Ślusarczyk Oskar    
91. Miech Krystian    
92. Starzec Kamil    
93. Garbocz Szymon    
94. Szwajnoch Sebastian    
95. Bańkowski Piotr