Working Capital Merchant Cash Advances Big Lines of Credit best business loans SBA Loansbusiness loans Small Business Loans Equipment Financing Long Term Loans Short Term Loads

Galeria

W dniach 2- 4  października 2005 zorganizowana była wycieczka do Zakopanego oraz do Czorsztyna (zwiedzanie zamku w Niedzicy) i spływ Dunajcem.

Zakopane, Czorsztyn

W dniach 23 -25 września 2006 roku zorganizowano wycieczkę do Tarnowskich Gór ( zwiedzanie kopalni i sztolni  "czarnego pstrąga"oraz wyjazd do Międzybrodzia Żywieckiego (zwiedzanie elektrowni i góry Żar, przeszkolenie w Komendzie Powiatowej w Żywcu, zwiedzanie muzeum browaru żywieckiego). Od tej wycieczki datuje sie współpraca z OSP Międzybrodzie Żywieckie.

Tarnowskie Góry, Międzybrodzie Zywiecki

Kolejną wycieczką był wyjazd do Lwowa zorganizowany w 2008 roku w którym uczestniczyli nie tylko członkowie i członkinie naszej jednoski, lecz również strażacy z OSP Międzybrodzie. Zapoznaliśmy się z pracą i sprzętem lwowskiej OSP zwiedziliśmy komendę i muzeum a ponadto cmentarz Orląt Lwowskich i stare miasto. Wycieczka ta była nagrodą dla drużyny kobiecej za pozytywne ukończenie kursu stopnia podstawowego.

Lwów