Short Term Loads best business loans Small Business Loans SBA Loans Big Lines of Credit Long Term Loans Working Capitalbusiness loans Equipment Financing Merchant Cash Advances

Wyjazdy

Od stycznia do końca października tego roku strażacy naszej jednostki wyjeżdżali 45 razy na różnego rodzaju interwencje. Najczęstszymi wyjazdami były te do pożarów łąk i lasów i łącznie stanowiły prawie 56 % wszystkich wyjazdów.

Sporą część bo 20 % stanowią też wyjazdy na zabezpieczenia róznych imprez masowych (np. mecze jaworznickich drużyn w piłkę nożną).Pozostałe wyjazdy to usuwanie oleju z dróg, pożar budynku, zalana piwnica czy usuwanie skutków tego rocznych wichur i jest to ok. 15% interwencji.

Najczęściej witaliśmy w okolicach centrum naszego miasta (10 razy). Jednak tylko jeden wyjazd dotyczył szkód u mieszkańca naszego miasta była to zalana piwnica. Pozostałe z tych wyjazdu związane były z ćwiczeniami, bądź zabezpieczeniem imprez masowych. Często zaliczaliśmy również wyjazdy do pobliskiego Długoszyna (7 razy)by gasić palące się łąki i lasy. Sześciokrotnie pomocy udzielaliśmy mieszkańcom Pieczysk. Pięć razy nasze jednostki były na Podłężu po 4 razy w Dąbrowie Narodowej i Szczakowej, 3 razy na osiedlu Awaryjnym, 2 w Ciężkowicach i Osiedlu Stałym i po razie na Wysokim Brzegu, Jeziorkach i Gigancie. Najwięcej pracy mieliśmy w kwietniu i maju było to związane z częstym wypalaniem traw.