SBA Loans Merchant Cash Advances Small Business Loans Working Capital Big Lines of Credit Short Term Loads Long Term Loansbusiness loans best business loans Equipment Financing

Zawody

10 października 2009 roku na stadionie KS "GÓRNIK" Jaworzno odbyły się powiatowe zawody sportowo - pożarnicze. Udział w nich wzięło 6 drużyn z rejonu naszego miasta (OSP z Byczyny, Ciężkowic, Dąbrowy Narodowej, Jelenia i Osiedla Stałego). Wszystkie OSP wystawiły męskie drużyny niestety tylko ochotnicy z Byczyny i Dąbrowy Narodowej mogli pochwalićsie drużyną kobiecą i młódzieżową co ograniczyło rywalizację w tych kategoriach. Zawody odbyły się w dwóch konkurencjach tj. bieg sztafetowy i bojówka. Młodzieżowe drużyny startowały wg regulaminu CTiF.Klasyfikacja końcowa zawodów była następująca:

Drużyny męskie:

I - miejsce Dąbrowa Narodowa (w składzie: Rafał Drobniak, Paweł Jastrząb, Mariusz Guja, Łukasz Woźniak, Dawid Ples, Paweł Płocica, Bartosz Jaromin, Grzegorz Gołas, Grzegorz Deńca - który był także opiekunem)

II - miejsce Byczyna

III - miejsce Jeleń

Drużyny kobiece:

I - miejsce Dąbrowa Narodowa (w składzie: Joanna Gorecka, Katarzyna Kopciak, Kinga Górecka, Katarzyna Jachna, Natalia Kaleta, Marzena Kudela, Natalia Guja, Patrycja Grabowska, Grzegorz Gołas - obsługa pompy oraz Róża Kaleta jako opiekunka prowadząca treningi)

II - miejsce Byczyna

MDP:

I - miejsce Byczyna

II - miejsce Dąbrowa Narodowa (w składzie: Mateusz Skowron, Bartłomiej Guja , Sebastian Maciejkowicz, Patryk Adamczyk, Łukasz Katra, Dominik Ryter, Damian Chwast, Sebastian Sowa, Patryk Stachowiec, Mateusz Skwarek. Opiekunem drużyny był Jan Guja )